Szukaj:Słowo(a): Rozkład jazdy Matbud
Inowrocław,
MPK Inowrocław i prywatne,
http://www.ino-online.pl/autobusy.php


Poszukuje dostępu do rozkładu jazdy firmy mat-bud (chyba tak sie to pisze) ktos moze zna jakiś link ??
Czołem

Tak reasumując to można w sumie powiedzieć z ten semestr był dosyć ciężki( .... przynajmniej mi dał w kość).

Tak sobie myslałem o IV sem i NA PEWNO nie bedzie łatwiej.(Tak wogóle to mam nadzieje ze się na niego dostanę= zaliczenie BO).A na pewno bedzie jeszcze bardziej pod góre. TAk więc moze warto by było poustawiać rozkład jazdy tak aby sie przedmioty ze sobą nie zazębiały.Chodzi o to aby nie było tak jak w III sem z np. WM i Mat. Bud.

Znając aptekarską precyzje pracowników KMB to na pewno będą teminy kół zawczasu podane.Dlatego może warto by było się podjąć wysiłku negocjatorskiego i ustalić jakiś plan zaliczeń i kół. Tak by jakieś zaliczenie nie wypadało w tym samym tygodniu co np MB, tymbardziej że niektóre zaliczenia/koła odbywaja się w grupach. Uważam że nie byłoby żadnego problemu z przesunieciem zaliczeń z Mat.Bud.gdyby się duużo wcześniej dogadać z dr Tumiłowiczem.(ale skąd mieliśmy o tym wiedzieć???a pan Tumiłowicz gdyby sobie policzyl w kalendażu tematy to na pewno by "oszacował" termin, kiedy wypada zaliczenie.)
Albo uniknąć takiej sytuacji jak było z Chemią , zę nie ma być zaliczenie, a w końcu było i to na koniec sesji

Wiem , zę ten pomysl być może obraca się w sferze apstrakcji, ale moze choć z częścią wykładowców dałoby sie dogadać. Tym bardziej zę odchodzi nam np Matma = koła sią zbiorcze. Na czuja wydaje mi się że dużo zaliczeń bedzie w grupach, tak więc moze istanieje możliwość przesuniecia terminu koła/zaliczenia?.Tylko może albo aż wystaczyłoby poruszyć kwestie w ciągu pierwszych 2 tygodni.?

Nie mam oczywiscie na myśli "zajechać" Drewniaka, ale zawsze można bybyło dobrać się w kilka osób i spróbować coś załątwić. Pracownicy PG(P-PG) nie gryzą dlatego jesli się przedstawi sprawe klarownie to może uda się cóś wskurać.

Co myślicie?

P.S. Sprawa trudna, być może skazana na porazke, ale jeśli się cóś uda to zawsze dla Nas i dla P-PG jakieś ułatwienie.

Pozdro. Mam nadzieje ze nie zabrzmiałem dziwnie

>